Dr. Steven Olmos – TMJ Expert

olmosDr. Steven Olmos – TMJ Expert

TMJ and Sleep Therapy Centre, San Diego, California

„Nazywam się Steve Olmos, moja praktyka rehabilitacyjna dotyczy leczenia bólu twarzoczaszki i problemów  z zaburzeniem oddychania podczas snu. Ból twarzoczaszki wywołują schorzenia stawu skroniowo-żuchwowego, pierwotny ból głowy, różnego rodzaju nerwobóle, zaburzenia oddechu podczas snu łącznie z bezdechem sennym. Nasz ośrodek w San Diego nosi nazwę TMJ i Centrum terapii snu, jest to jeden z wielu ośrodków, które zostały utworzone na terenie Stanów Zjednoczonych, Kanady i Nowej Zelandii, a także na Uniwersytecie w Tennessee – centrum leczenia bólu twarzoczaszki znajduje się tam na wydziale Szkoły Dentystycznej.

Chciałbym podzielić się z wami moją historią laseroterapii. Na początku zacząłem używać podczerwieni, następnym krokiem było użycie różnych systemów laserowych, zarówno połączenia podczerwieni jednej długości i dwóch długościach fal, które nie zostały zsynchronizowane. Jestem szczęśliwy mogąc przedstawić wam laser Mphi  i Mphi5, urządzenia wykorzystują dwie różne długości fal, zsynchronizowane ze sobą w tej samej jednostce czasu co jest unikalny rozwiązaniem.

Mam wieloletnie doświadczenia w pracy przy użyciu tych produktów, wykonałem wiele tysięcy zabiegów i mogę powiedzieć, że jestem naprawdę pod wrażeniem szybkości, z jaką możemy prowadzić leczenie. Skuteczność jest bardzo wysoka, myślę że duża powierzchnia naświetlania jest nieosiągalna dla systemów laserowych jakich używałem wcześniej. Jesteśmy w stanie oddziaływać na wszystkie różnego rodzaju zapalenia nerwów i nerwobóle, zespół pieczenia jamy ustnej do nerwu trójdzielnego, nerwobóle, porażenie Bella.  Odnotowałem pozytywne rezultaty w wielu różnych typach zaburzeń, włącznie z problemami zapalnymi żuchwy, mięśni twarzy, szyi i związanymi z nimi strukturami. „