Dr. Julian Whitaker

drwhitakerDr. Julian Whitaker

Whitaker Wellness Institute

Hilterapia ®: dalsze potwierdzenia

Julian Whitaker to pionier medycyny alternatywnej, założyciel jednej z najbardziej popularnych klinik w Ameryce (Whitaker Wellness Institute – www.whitakerwellness.com). Rozpoczął pracę z Hilterapią® aby poszerzyć swoją ofertę w zakresie leczenia ostrego i przewlekłego bólu w niektórych patologiach (m.in. skręceń i uszkodzeń powysiłkowych mięśni, łokcia tenisisty, zapalenia kości i stawów, rwy kulszowej, zespół cieśni nadgarstka i wielu urazów sportowych).

Profesor miał możliwość przetestowania na sobie działania oraz skuteczności terapii. Od pewnego czasu odczuwał ból pleców, próbował różnych zabiegów oferowanych w jego klinice (masażu, światła podczerwonego, chiropraktyki, trakcji kręgosłupa, akupunktury i innych) bez większych rezultatów.

„Kiedy próbowałem Hilterapii® – powiedział dr Whitaker – czułem  natychmiastową poprawę i długotrwałą ulgę, wystarczająco długą aby wstać z łóżka bez bólu. Moje doświadczenie i późniejsze badania przekonały mnie, że zabieg mógłby pomóc naszym pacjentom. Powołałem pod kierunkiem lekarzy kliniki nowy zabieg Hilterapia® jako standard terapii, która będzie skutecznie leczyć pacjentów z przewlekłym lub ostrym bólem „.

Kolejne potwierdzenie skuteczności Hilterapii® pokazuje przypadek Teri Hayman: podczas ćwiczeń jogi doznała kontuzji, w wyniku czego przez pięć lat odczuwała ból. „Po pierwszym zabiegu Hilterapii® – powiedziała Hayman – byłam w stanie unieść ciężar na kolana. Po czterech zabiegach wróciłam do uprawiania sportu”. Wszystko odbyło się w bezpieczny sposób, bez efektów ubocznych. Terapia ASAlaser okazała się wysoce skuteczna, zyskując zaufanie pacjentów i personelu medycznego.