Dr. Jean Santo – Anestezjolog, Specjalista leczenia bólu

santoDr. Jean Santo – Anestezjolog, Specjalista leczenia bólu

Terapia MLS® jest rewolucyjnym zabiegiem wykorzystywanym przez lekarzy w całym kraju, łagodzi ból i zmniejsza stan zapalny.

 

D. Jak to działa?

R. Promieniowanie laserowe wyzwala reakcje metaboliczne w komórkach, które stymulują gojenie, zmniejszają stan zapalny i ból.

 

D. Co czuję w trakcie zabiegu?

R. Jako pacjent w trakcie zabiegu nic nie czujesz. Nie czujesz ciepła, kłucia czy pieczenia, po prostu nic nie czujesz. Po zaaplikowaniu promieniowania możesz ubrać się i wyjść. Mam nadzieję że poczujesz się lepiej.

 

D. Ile zabiegów będę potrzebował?

R. Jeśli widzisz poprawę w ciągu pierwszych 2 lub 3 zabiegów zdecydowanie zalecamy, aby kontynuować leczenie. W przypadku stanów ostrych powinno wystarczyć 5 zabiegów. W przypadku problemów chronicznych wykonujemy 10 zabiegów. Następnie po pewnej przerwie dobrze jest wykonać kilka zabiegów utrwalających rezultat terapii, są to jednak wstępne spostrzeżenia.

 

D. Czy to możliwe, że terapia MLS ® nie będzie na mnie działać?

R. Zawsze istnieje taka możliwość, nie wymyślono jeszcze takiej terapii, która działałaby na wszystkich. Nigdy nie możemy zagwarantować powodzenia terapii, ale wyniki, które zaobserwowaliśmy były bardzo dobre – skuteczność terapeutyczna wyniosła ponad 70%.

 

D. Dlaczego uważasz, że terapia MLS® jest istotna?

R. Dobrze mieć możliwość leczyć pacjentów szybciej, uzyskiwać rezultat w możliwie krótkim czasie. W tym celu dobrze jest posiadać nowoczesny sprzęt wykonany w najnowszych technologiach.