Dr. Henry Madalian – Chiropraktyk

madalianDr. Henry Madalian – Chiropraktyk

Ból pleców. Urazy barku. Problemy z kolanem.  Powysiłkowe uszkodzenie ścięgien. Łokieć tenisisty.

Chiropraktyk Henry Madalian używa terapii MLS® wykorzystując laser M6, w większości przypadków uzyskując pożądany efekt terapeutyczny.

D. Jak działa terapia MLS ? Jakie rezultaty może zaoferować ?

R. W ponad 90% przypadków zaobserwowano pozytywne rezultaty stosowania lasera M6 , informacja o skuteczności terapii była przekazywana przez pacjentów. Uzyskaliśmy  wspaniałe rezultaty, uchroniliśmy wielu ludzi od niepotrzebnej ingerencji chirurgicznej. Terapia pozwoliła również odstawić przyjmowanie leków. Jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatów jakie udało osiągnąć się naszym pacjentom.

 

Dr Madalian praktykuje w Wayne, New Jersey od 23 lat. W swojej praktyce stara się pomóc pacjentom z dolegliwościami bólowymi. Uważa że terapia MLS ® jest  rewolucyjną metodą w walce z bólem.

 

D. Dlaczego terapia MLS ® jest rewolucyjna?

R. Chodzi o nowe podejście w sposobie opieki nad pacjentami, w sposobie myślenia że na dolegliwości bólowe najlepiej wziąć pigułkę, która pomoże  na wszystko. Laser wykorzystuje dwie długości i dwa rodzaje pracy fal świetlnych – wspomagające leczenie oraz eliminujące ból.

 

D. Jak działa terapia MLS ® ?

R. Dostarczając odpowiednią ilość energii na wybrany obszar zabiegowy aktywujemy mitochondria w komórkach do produkcji ATP, proces ten ma wpływ między innymi na regenerację komórek i przyspieszenie procesu leczenia.

 

D. Jakie są mocne strony urządzenia M6?

R. Jedną z zalet urządzenia M6 jest fakt, że mamy dwa różne sposoby aplikacji – możemy użyć sondy ręcznej dostarczającej energię na mniejszy obszar, co umożliwia opracowanie np. punktów spustowych.  Jest to o tyle praktyczne, że możemy znaleźć się bezpośrednio nad punktem a aplikator ma kontakt z tkanką.  Możemy użyć skanera pokrywając duży obszar zabiegowy co jest bardzo dużą zaletą. Oba aplikatory mogą pracować niezależnie od siebie co sprawia że właściwie mamy dwa lasery w jednym.